Деснянский район

Інформація для внутрішньо переміщених осіб, що проживають в Деснянському , Дніпровському та Дарницькому районах м. Києва

14 сентября 2016 | Новости Троещины | 126 просмотров
Голосов: 0
0
08.06.2016 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову за № 365, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 та затверджено:
— Порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
— Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.
   Лівобережне об’єднане управління ПФУ в м. Києві, що охоплює Деснянський, Дніпровський та Дарницький райони столиці, призначає (відновлює) виплату пенсій на підставі рішення комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, що утворюються районним у м. Києві держадміністраціями.
— Для продовження виплати пенсії тимчасовим переселенцям, що зареєстровані та фактично перебувають (проживають)   в Деснянському, Дніпровському та Дарницькому районах м. Києва,  необхідно звернутись до Деснянського, Дніпровського та Дарницького  відділень Лівобережного об’єднаного УПФ України в м. Києві за адресами, відповідно: вул. Каштанова 6 каб. 120, вул. Мініна 4-а каб. 106, вул. Вербицького 9 каб. 32.
— Надати заяву про запит пенсійної справи та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014  № 509. Довідка видається структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних у м. Києві держадміністрацій.
До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорт, пенсійне посвідчення), а також копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності) та заява про перерахування пенсії на рахунок в АТ «Ощадбанк».
содержимое
Следите за обновлениями "Новости Троещины" в соц. сетях :
ВКонтакте

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Зарегистрироваться

Логин:

Будет использоваться при авторизации.
Только латинские буквы и цифры.
*

Никнейм:

Этим именем будут подписываться ваши сообщения. Русские и английские буквы и цифры. *

Пароль

*

Повторите пароль:

*

E-mail:

По-умолчанию не публикуется *

Образование:

*

ICQ:

Дата рождения:

По умолчанию не публикуется

Защита от спама:

Введите число, изображенное на картинке
Введите код:

Для продолжения регистрации вам нужно принять правила пользования ресурсом.

Я принимаю условия пользованияЯ не принимаю условия пользования
ВКонтакте             Facebook