Деснянский район

Співпрацюємо з волонтерськими організаціями району

12 мая 2016 | Киев | 193 просмотра
Голосов: 0
0
article1269.jpg
Лівобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві тісно співпрацює з благодійними організаціями району та міста. Так, нещодавно головний спеціаліст сектору організаційно-інформаційної роботи управління Ткачова Людмила відвідала засідання Всеукраїнської благодійної організації “Турбота про літніх людей”, яке проходило на базі територіального центру соціального обслуговування громадян Дніпровського району м. Києва та прийняла участь у засіданні  ‘круглого столу’ на тему:  “Сприяння обізнаності родин про догляд за людьми, які потерпіли від нацизму, а тепер сягнули старечого віку з ознаками деменції”.
На заході, також, були присутні представники соціального захисту населення, медичних установ району, волонтери та родичі цільової групи проекту.
Головним питанням для  обговорення  були особливості прояву турботи та допомоги даній категорії громадян та їх рідним. Спеціаліст об’єднаного управління поінформувала присутніх, що основним завданням пенсійників є надання консультацій та роз’яснень пенсіонерам у доступній, зрозумілій і зручній формі, також про те, що працівники Фонду є частими гостями людей літнього віку, які не в змозі особисто відвідати Пенсійний фонд. Зокрема, з початку 2016 року було проведено 36 виїздних прийомів спеціалістів управління за місцем проживання пенсіонерів. Окрему увагу приділила новим формам та методам дистанційного сервісу ПФУ, таким як веб-портал та скайп-звязок, завдяки яким можна отримати послуги в режимі он-лайн.
Следите за обновлениями "Киев" в соц. сетях :
ВКонтакте
Источник: Лівобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Зарегистрироваться

Логин:

Будет использоваться при авторизации.
Только латинские буквы и цифры.
*

Никнейм:

Этим именем будут подписываться ваши сообщения. Русские и английские буквы и цифры. *

Пароль

*

Повторите пароль:

*

E-mail:

По-умолчанию не публикуется *

Образование:

*

ICQ:

Дата рождения:

По умолчанию не публикуется

Защита от спама:

Введите число, изображенное на картинке
Введите код:

Для продолжения регистрации вам нужно принять правила пользования ресурсом.

Я принимаю условия пользованияЯ не принимаю условия пользования
ВКонтакте             Facebook